Školní rok 2021/2022 – nově příchozí děti

Vážení rodiče,

s ohledem na skutečnost, že přihláška MŠ PŘÍBORSKÁ neobsahuje kontakt na e-mail ani jednoho ze zákonných zástupců, musím zvolit tuto formu komunikace. Na této stránece jsou zveřejněna registrační čísla přijatých dětí a jejich rozdělení na jednotlivá pracoviště a do konkrétních tříd.

Dále na webu naleznete základní informace pro nástup dětí do školky a jak je omlouvat. (Poprvé v MŠ

Omlouvání dětí).

Na konci stránky je vložen Dotazník pro rodiče. Pokud jej vyplníte a přinesete či pošlete na adresu třídy Vašeho dítěte, usnadníte tím jemu i nám proces adaptace. Je možné vyplnit pouze část, nic není povinné. Předem děkujeme za spolupráci.

Třídní schůzky budou na jednotlivých třídách a 1. září bude ve v každé třídě dostupná informace o čase jejího konání, info vložíme i na web školy.

Informace o platbách dostanete ve třídách, nemějte obavy, v září dítě vše dostane a platby vyřešíme v průběhu měsíce.

Pokud to hygienická pravidla dovolí, rodičům začínajících dětí bude umožněn do 10.9. 2021 vstup do třídy, ale pouze jednomu a s předepsanou ochranou dýchacích cest.

Pro začínající děti je ideální doba příchodu v čase 7:30 – 8:00, kdy jsou již všichni učitelé již na svých třídách.

POZOR !!

OD 1.9. 2021 BUDOU NOVÁ TELEFONÍ ČÍSLA NA TŘÍDY. ZMĚNA BUDE NA WEBU ŠKOLY UVEDENA 27.8. 2021.

ROZDĚLENÍ DĚTÍ DO TŘÍD

Pracoviště Příborská TŘÍDA MRAVENEČCI