Pro rodiče nově příchozích dětí

Vážení rodiče,

s ohledem na skutečnost, že přihláška MŠ PŘÍBORSKÁ neobsahuje kontakt na e-mail ani jednoho ze zákonných zástupců, musím zvolit tuto formu komunikace. Na webu jsou již zveřejněna registrační čísla přijatých dětí a jejich rozdělení na jednotlivá pracoviště a do konkrétních tříd.

Dále na webu naleznete základní informace pro nástup dětí do školky a jak je omlouvat (Poprvé v MŠ, Omlouvání dětí).

V sekci Školní rok 2021/2022 – nově příchozí děti je vložen Dotazník pro rodiče. Pokud jej vyplníte a přinesete či pošlete na adresu třídy Vašeho dítěte, usnadníte tím jemu i nám proces adaptace. Je možné vyplnit pouze část, nic není povinné. Předem děkujeme za spolupráci.

Třídní schůzky budou na jednotlivých třídách a 1. září bude ve v každé třídě dostupná informace o čase jejího konání, info vložíme i na web školy.

Informace o platbách dostanete ve třídách, nemějte obavy, v září dítě vše dostane a platby vyřešíme v průběhu měsíce.

Pokud to hygienická pravidla dovolí, rodičům začínajících dětí bude umožněn do 10.9. 2021 vstup do třídy, ale pouze jednomu a s předepsanou ochranou dýchacích cest.

Pro začínající děti je ideální doba příchodu v čase 7:30 – 8:00, kdy jsou již všichni učitelé již na svých třídách.

POZOR !!

OD 1.9. 2021 BUDOU NOVÁ TELEFONÍ ČÍSLA NA TŘÍDY. ZMĚNA BUDE NA WEBU ŠKOLY UVEDENA 27.8. 2021.

Publikoval

• Nezařazené